Kanada Üniversitelerinden Nasıl Burs Alırım ?

Kanada Ünivesitelerinden BURS Almak İstiyorsanız Yapmanız Gerekenler..Kanadada eğitim görmek pek çok gencimizin hayali. Gerçek şu ki, artık bu bir hayal değil.

 

Kanada üniversitelerinden burs alabilmenin ilk yolu 2 + 2 yapabileceğiniz College eğitimi sonrası kredilerinizi 4 yıllık üniversitelere saydırabilmek. Kanada'nın önde gelen tüm üniversitelerinin resmi Türkiye temsilcisi olan Poseidon

size uygun bölüm, program ve okul alternatiflerini sunmaktadır. Kanadada üniversitelerden burs alabilmenin diğer yolu ise lise eğitiminizi Kanada'da almaktır. Üstelik Kanadada geçireceğiniz lise yıllarınız Türkiye'de özel Kolejlere ödediğiniz fiyatlardan daha ekonomik olacaktır. Kanada eğitim sisteminde ve henüz lise yıllarınızda göstereceğiniz başarı size en iyi üniversitelerden kabul alma üstelik burslu kabul almanın yollarını açacaktır. Kanada'da geçeceği için de Kanada eğitim sisteminin en önem verdiği sosyal sorumluluk projeleri, gönüllülük projeleri, okul faaliyetleri ve sosyal kulüplerde etkinlik gösterebileceksiniz, böylelikle liseden mezun olurken üniversitelerin tam da aradıkları bir bireyler olabileceksiniz. Dolu bir lise hayatı da size Kanada üniversitelerinden burs alabilmenizin yolunu açacak. 
 


© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.