Konaklama İmkanları

Avustralyada Üniversite Eğitimi - Konaklama İmkanları

POSEIDON Yurtdışı Eğitim olarak, öğrencilerimizin başvuru işlemleri, vize süreçleri kadar, eğitim görecekleri şehir ve üniversitelerdeki konaklamaları konusunda da yardımcı olmaktayız.

Üniversite eğitimlerine, kampüs ortamında başlayacak öğrencilerimize genellikle tavsiyemiz en azından ilk dönem için Avustralyada eğitim görecekleri üniversite kampüsündeki yurtlarda kalmalarını tavsiye ediyoruz. Avustralyadaki hemen hemen bütün üniversitelerin kampüs içerisinde yurt imkanları bulunmaktadır.

Okul kabul yazılarının bize ulaşmasını takiben yurt alternatiflerine göre seçim ve önerilerimizi yapmaktayız. En azından ilk dönemi veya ilk yılı üniversite kampüsünde geçirmeleri öğrencilerimize hem Avustralya kültürüne daha çabuk adapte olmalarını, hem kampüs içerisinde daha çok sosyalleşebilmelerini hem de daha çabuk arkadaş çevresi edinebilmelerini sağlayacaktır.

Takip eden yıllarda, pek çok öğrencimizin, üniversitelerine yakın bölgelerde tek başlarına veya ev arkadaşlarıyla kendi evlerine çıkma konusunda daha çok eğilim ve istekte olduklarını görmekteyiz.


© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.