avustralyada-universite-egitimi ile Etiketli Sayfalar


İngilizce Yeterlilik


Avustralyada Üniversite Eğitimi - İngilizce Yeterlilik

Yurtdışındaki birçok üniversitede eğitim almak için ilk koşul, yabancı dil yeterliliğinizi belirleyen TOEFL, SAT, IELTS, TestDAF sınavlarından birinden belli oranda başarılı bir sonuç almış olmanızdır. Sizden istenilen sınav, eğitim göreceğiniz ülke ve okula göre farklılık gösterir.

Örneğin Almanyada eğitim alacak öğrencilerimiz TestDAF sınavında gereken başarı notunu kanıtlamak durumundadır. AmerikaKanadaİngiltere veya Avustralyada eğitim alacak öğrencilerimiz ise TOEFL veya IELTS ile yeterli düzeyde ingilizceleri olduğunu kanıtlarlar.

Eğer yabancı dil düzeyiniz bu testlerden başarılı veya geçer puanlar alabilecek düzeyde değil ise yabancı dil eğitiminizi sizlere sunduğumuz Devamını Oku


Konaklama İmkanları


Avustralyada Üniversite Eğitimi - Konaklama İmkanları

POSEIDON Yurtdışı Eğitim olarak, öğrencilerimizin başvuru işlemleri, vize süreçleri kadar, eğitim görecekleri şehir ve üniversitelerdeki konaklamaları konusunda da yardımcı olmaktayız.

Üniversite eğitimlerine, kampüs ortamında başlayacak öğrencilerimize genellikle tavsiyemiz en azından ilk dönem için Avustralyada eğitim görecekleri üniversite kampüsündeki yurtlarda kalmalarını tavsiye ediyoruz. Avustralyadaki hemen hemen bütün üniversitelerin kampüs içerisinde yurt imkanları bulunmaktadır.

Okul kabul yazılarının bize ulaşmasını takiben yurt alternatiflerine göre seçim ve önerilerimizi yapmaktayız. En azından ilk dönemi veya ilk yılı üniversite kampüsünde geçirmeleri öğrencilerimize hem Avustralya kültürüne daha çabuk adapte olmalarını, hem kampüs içerisinde daha çok sosyalleşebilmelerini hem de daha çabuk arkadaş çevresi edinebilmelerini sağlayacaktır.

Takip eden yıllarda, pek çok öğrencimizin, üniversitelerine yakın bölgelerde tek başlarına veya ev arkadaşlarıyla kendi e..
Devamını Oku

© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.